  • Code:
    S76725
  • Weight:
    0.270 Kgs
Dimensions:
Height (H): 3164 mm
Outer diameter (OD): 82 mm
Inner diameter (ID): 64 mm
OE references:
For delivery options to your country, please do not hesitate to contact us!
Estimated Shipping
In stock 1 pcs.
Add to wishlist
Brand:
Suitable for:
Case IH / International Harvester
Deutz-Fahr
AGROKID 55, AGROLUX 60, AGROPLUS 80
Fendt FARMER 206 F, FARMER 206 FA, FARMER 206 S, FARMER 206 V, FARMER 206 VA, FARMER 207 F, FARMER 207 FA, FARMER 207 S, FARMER 207 V, FARMER 207 VA, FARMER 208 F, FARMER 208 FA, FARMER 208 P, FARMER 208 PA, FARMER 208 S, FARMER 208 V, FARMER 208 VA, FARMER 209 F, FARMER 209 FA, FARMER 209 P, FARMER 209 PA, FARMER 209 S (329), FARMER 209 V, FARMER 209 VA