  • Код:
    S76725
  • Тегло:
    0.270 кг
Размери:
Височина (H): 316 мм
Външен диаметър (OD): 82 мм
Вътрешен диаметър (ID): 64 мм
OEM номера:
Ориентировъчни цени за доставка
 В наличност 1 броя
Добави в желани
Марка:
Подходящ за:
Case IH / International Harvester
Deutz-Fahr
AGROKID 55, AGROLUX 60, AGROPLUS 80
Fendt FARMER 206 F, FARMER 206 FA, FARMER 206 S, FARMER 206 V, FARMER 206 VA, FARMER 207 F, FARMER 207 FA, FARMER 207 S, FARMER 207 V, FARMER 207 VA, FARMER 208 F, FARMER 208 FA, FARMER 208 P, FARMER 208 PA, FARMER 208 S, FARMER 208 V, FARMER 208 VA, FARMER 209 F, FARMER 209 FA, FARMER 209 P, FARMER 209 PA, FARMER 209 S (329), FARMER 209 V, FARMER 209 VA